Gizlilik Politikası

scop.com.tr Gizlilik politikası neleri kapsar?

Bu gizlilik politikası scop.com.tr URL’si ile başlayan sitede geçerlidir.

Herhangi bir sitede scop.com.tr logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’i kontrol etmeniz ve gerçekten scop.com.tr `ye  ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurun adresimiz: info@scop.com.tr

scop.com.tr size ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşamaz.

scop.com.tr bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz işlem yapılan ilgili Bankanın güvencesindedir.

Kredi kartı bilgilerinizi scop.com.tr çalışanları ve üçüncü şahıslar göremezler.

 

Kişisel bilgilerin güvenliği:

scop.com.tr, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir. Kart bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir.

 

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri

scop.com.tr, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

 

İçerik Kullanımı

scop.com.tr ‘de yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.