Mekanik Ksilofon Müzik Makinesi

289,00₺

Stok Sayısı: 25

  • KDV Hariç: 244,92₺

Geliştirilen Beceriler: Analitik Beceriler, Yaratıcılık, Motor Becerileri, Pratik Beceriler Hadi müzik yapalım! Bu proje ile çocuklar kendi müzik tonlarını besteleyebilirler. Proje, notalar ve mandallar da dahil olmak üzere bir müzik makinesi kurmak için gerekli tüm unsurları içerir. Bir araya getirildiklerinde, çocuklar müzik notalarını öğrenir ve mandalları farklı yuvalara yerleştirerek kendi bestelerini oluşturabilir. Kutuda bulunan iki tane beste talimatları da çocukların büyülü müzik dünyasını keşfetmelerini sağlıyor.


VİDEOSMARTIVITY HAKKINDA

Smartivity, Artırılmış Gerçeklik faaliyetlerinin öncülerindendir. Dünya standartlarındaki STEM öğrenme tabanlı "Kendin Yap" oyuncakları ile 3 ie 14 yaş arasındaki çocuklara öğrenmeyi "daha akıllı" hale getirme misyonuyla hareket eder.

Smartivity oyuncaklarının amacı eğlendirirken öğreterek, çocukların fiziksel ve dijital dünya arasında bağlantı kurmasını sağlamaktır. STEM oyunları, sanal gerçeklik, robotikler; Smartivity oyunlarının hepsi, temel bilgileri heyecanlı ve eğlenceli bir şekilde çocuklara kazandırmayı hedefler.

Tasarlanan her etkinliğin felsefesi; yaratıcı, pratik ve analitik becerilerinin arttırılmasına dayalı Akıllı Öğrenime olan inançla kurulmuştur.

Smartivity ile, fiziksel ve dijital dünyaları birleştiren, öğrenme tabanlı ve katılım odaklı oyuncaklar seçmiş olursunuz.

STEM'den, "Kendin Yap" oyuncaklara, artırılmış gerçeklikten robotiğe, amacımız çocuğunuzun eğlenmesini ve en eğlenceli şekilde öğrenmesini sağlamaktır.